KONST / Litografier / Litografi 2897506
*
nr 289 7506
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk, 50ex, 65 x 50
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 15:20:49
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5384 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:51
-
5373 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:43
-
5369 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:14
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 289 7506
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk, 50ex, 65 x 50
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2003 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/12 15:20:49 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5384 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:51 -
5373 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:43 -
5369 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:14